Často kladené otázky

Co poskytujeme?

Hledáte stomatologickou ordinaci, laboratoř či zubaře ve Vašem blízkém okolí? Nabízíme Vám seznam moderních stomatologických ordinací po celé České republice. U každého subjektu podáváme veškeré důležité informace, jako je adresa, kontakt, druh poskytovaných služeb a otevírací doba ordinace. Můžete si zaregistrovat Vaší stomatologickou ordinaci či laboratoř.

Jak zaregistrovat Vaší stomatologickou ordinaci?

Registrace je jednoduchá. Stačí klinkout na kolonku REGISTROVAT ORDINACI, vyplnit požadované údaje, následně zaškrtnout veškeré Vámi poskytované služby a kategorii, kde se má Vaše ordinace zobrazit. Nakonec zaškrtněte pojišťovny, se kterými máte smluvní ujednání. Do 24 hodin se Vám ozve asistent, který si s Vámi domluví další spolupráci a v době do 48hodin se Vaše ordinace zobrazí.

Kolik to stojí?

Naše služby jsou odstupňovány dle ceníku, který Vám bude zaslán na Váš e-mail poté, co dokončíte registraci.

Jaké jsou výhody?

Výhody spočívají v tom, že Vaše stomatologická ordinace bude na očích -dozví se o ní více lidí. Katalog-stomatologu.cz se umisťuje v předních pozicích na klíčová slova - stomatologie, stomatologická ordinace , stomatologická laboratoř, dentista či zubař. Pomůžeme Vám tímto zviditelnit Vaší ordinaci a přilákat další potencionální klienty.

TOP HomePage, TOP5 & NÁŠ TIP

TOP HomePage jsou ordinace, které se zobrazují na hlavní stránce - jsou vidět na prvních místech.

TOP5 je 5 stomatologických ordinací, které se zobrazují první v ředě v sekci DLE REGIONU a v sekci DLE VÝKONU.

NÁŠ TIP zobrazuje 2 nejlepší stomatologické ordinace v České republice  v sekci DLE REGIONU a DLE VÝKONU - Vaše ordinace bude vždy na očích! 

Chcete aby se Vaše stomatologická ordinace zobrazovala na těchto výsadních místech? Objednejte si službu TOP HomePage, TOP5 či službu NÁŠ TIP. Cena dle ceníku.

Jak vybrat tu správnou stomatologickou ordinaci?

Možnosti hledání v katalogu stomatologů jsou nepřeberné. Na výběr je filtrování podle krajů, měst, ale i výkonu či pomocí fulltextového vyhledávání.

Proč využívat náš katalog stomatologů?

Výhodou našeho katalogu je přehlednost a jednoduchost. Můžete si snadno zjistit jaké služby Vámi hledaná stomatologická ordinace poskytuje, jaká je otevírací doba či využít možnost porovnat si služby více stomatologických ordinací a zvolit si tu, která bude splňovat veškeré Vaše požadavky.

Proč si mám vybrat právě Vaše služby?

Především služby katalogu-stomatologů jsou na profesionální úrovni. IT řešení seznamu lékařů a administrace profilu je častokrát kvalitnější, než Vám může nabídnout IT firma, nebo samostatný programátor. Máte záruku, že služba funguje a to i díky tomu, že ji najednou využívá několik stovek klientů. Server je pravidelně testován tak, aby byl v té nejlepší kondici.

Nejsem si jist, jestli budu umět s katalogem pracovat.

Ovládání celé služby není nijak složité. Vše je uděláno velice intuitivně a jednoduše tak, abyste se v tom mohli rychle orientovat. Navíc v rámci služby máte k dispozici telefonickou podporu na zelené lince 800 787 800, kde můžete nadiktovat vše, co chcete doplnit, změnit nebo editovat. Stejný postup funguje i emailem na help@katalog-stomatologu.cz. K dispozici máte i instruktážní videa, na kterých názorně vidíte práci se službou

Může někde vidět jak to funguje?

Před registrací profilu si můžete rovněž vyzkoušet vyzkoušet  testovací profil ZDARMA nebo se podívat na instruktážní video. Neváhejte nás kontaktovat.

Jak pacienti najdou můj profil?

Samozřejmě nejideálnější formou je pacientům přímo doporučit, ať informace o ordinaci hledají právě na katalogu-stomatologů, protože je spravujete přímo Vy. Elegantním oznámením o účasti v tomto projektu je i nalepení nálepek do čekárny, či ordinace, které dostanete v ceně zápisu.  Jinak automatické optimalizování profilu na Google a Seznam zaručí, že se Váš profil po zadání Vašeho jména zobrazí ve vyhledávačích na první stránce mezi prvními třemi odkazy! Víc automaticky udělat neumíme. Zbytek je na Vás, pokud budete se svým profilem pracovat, vyhledávač to ocení a Váš odkaz bude bez problémů první!

Není Vaše cena vysoká?

Výška ceny, je uhlem pohledu. Naše služba je 4x levnější, než samostatná webová stránka! Pokud by jste jako klient kalkuloval rovněž s on-line objednáváním pacientů, profil je minimálně 10x levnější než vlastní webová stránka. Pokud si zřídíte reprezentativní webovou stránku za cenu řekněme minimálně 16.000 korun ( ročně platíte navíc doménu a webhosting) máte u nás za stejnou cenu službu na 12 let!  U nás máte v ceně navíc nonstop bezplatnou telefonickou a emailovou podporu a navíc záruku, že naše služby skutečně fungují!

Katalog je poměrně strohý, proč?

Je to záměr projektu. Naším záměrem není  provozovat komunitní portál, ale projekt je zaměřen tak, aby poskytl co nejširší prostor právě doktorům, lékařům, dentálním hygienistkám, zubařům a ordinacím. Tyto „samostatné“ webové prezentace jsme seřadili co nejefektivněji (dle výkonu, dle regionu) tak, aby se v seznamu zorientoval i počítačový laik nebo i starší pacient.

Co když si pacienti na službu zvyknou a Vy mi pak navýšíte cenu registrace?

To se nemůže stát. Na každou objednávku dostává klient obci na další období, kde garantujeme, že se cena za službu nenavýší ani o korunu!

V čem je Váš katalog jiný než ostatní projekty?

Náš katalog je jedinečný. Konceptem je nabídnout klientům co největší webový prostor pro komunikaci s pacienty. Klient má k dispozici skvělou grafiku, neomezené množství textu, fotogaleri, online mapu, ordinační hodiny, seznam pojišťoven, aktuality a mnoho dalšího. Navíc v rámci svého profilu můžete využít aplikace, které nenajdete nikde jinde.

Články: možnost psát PR články, rady pacientům, komunikovat s kolegy.

Čekárna: možnost zobrazit obsazení čekárny s přesností na půlhodiny. Na den, na celý týden.

Orfeo: unikátní online objednací systém pro pacienty a ordinace.

Na co mi bude objednávání pacientů přes internet?

Systém Orfeo Vám umožní snížit náklady a časovou zatíženost v administrativě a na druhé straně přinese více komfortu pacientům. Podstatnou část komunikace mezi pacientem a Vámi přenesete z telefonátů na email. Orfeo střeží každý termín objednání a připomíná ho pacientovi. Vy máte na oplátku přístup k všem objednaným termínům kdekoliv máte internet - doma, v ordinaci, na školení apod. Samozřejmostí je zabránění duplování termínů a přizpůsobení Orfeo Vašemu tempo práce pomocí miniaplikace “zákroky“.

Pacienti jsou zvyklý na starý systém podávání informací a objednávání.

To je pravda. A to jenom proto, že jim nikdo nenabídl jinou možnost. Tak jak si zvykli na současný systém, zvyknou si na novou pohodlnější formu komunikace. Stačí jim dát vědět, že tady u nás naleznou informace od Vás. A to pomocí nálepek, které Vám zašleme, nebo osobním připomenutím.

Kdo jsme?

Informace naleznete ZDE.

Prezentace

 

On-line objednávací systém ORFEO

 

Administrační rozhraní