Newsletter

Internetový portál Zdravotniregistr.cz řeší hromadné informování pacientů ordinace na nejmodernější úrovni. Každý uživatel portálu může nyní ve své virtuální ordinaci pohodlně sbírat aktuální kontakty na své pacienty, a to za prostřednictvím veřejného formuláře.

Takto získaná kontaktní databáze je privátní a vysoce zabezpečená. Jediný přístup k ní představuje samotný systém rozesílání emailových nebo SMS zpráv. Upozorňujeme, že tato databáze je vysoce zabezpečena a nemá k ní přímý přístup ani samotný provozovatel portálu Zdravotniregistr.cz!

Ordinace je tak s pacientem v kontaktu, kdykoli lékař potřebuje. Máte kongres, dovolenou, neočekávanou nemoc nebo se vyskytly náhlé okolnosti, za nichž není Vaše ordinace schopna běžného provozu? S našim systémem o tom Vaši pacienti budou vědět do pár minut. Sami si zvolíte, jestli jim pošlete email nebo rovnou SMS.

Službu můžete využívat také ke sdílení názorů, zajímavých informací či rad, o nichž si myslíte, že by měly být s Vašimi pacienty konfrontovány.

Každá ordinace dostává společně s kreditem přístup k celému systému, jehož hlavní součástí je interaktivní online formulář. Prostřednictvím tohoto formuláře se pacienti mohou přihlásit k odběru novinek z ordinace. Každý pacient, který se k odběru přihlásí, navíc od své ordinace dostane každoroční přání ke svým narozeninám.

Newsletter 365 se stane Vašim užitečným a mocným nástrojem pro informování pacientů, a to pouze v takových  případech, kdy o tuto službu samotní pacienti projeví zájem. Můžete si však být jisti, že v tak důležité záležitosti, jakou je jejich zdraví, jim na informacích od Vás zcela jistě záleží.